Hasta Portalı

Sysmex, sağlık ile ilgili birçok alanda faaliyet göstermektedir. Sağlık uzmanlarına yönelik bilgilerin yanı sıra bizim uzmanlık alanlarımızda kendilerine yardımcı olacak bilgiler arayan kişilere uygulamalı bilgiler sunuyoruz.

Şu anda göğüs kanseri ile ilgili yol gösterici ve gerekli bilgiler veriyoruz (Almanca olarak). http://www.breast-cancer-diagnosis.co.uk/ adresini ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Sysmex'te çalışmak için 5 iyi neden

Sysmex'te çalışmak için 5 iyi neden

  • Hematolojide dünya lideri, koagülasyon, idrar analizi, yaşam bilimleri ve biyolojik bilimlerde mükemmeliyet
  • Her zaman en iyi personel arayışında olan, resmi olarak bir ‘Great Place to Work©’
  • Mükemmeliyet ve bilgi tutkusu
  • Bireyselliğe içten saygı gösteren rahat bir ortam
  • Uzmanlığını yeni iş alanlarında kullanarak büyümekte olan bir şirket

Sysmex’teki İş Olanakları

Sysmex'te çalışmak için gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şu an itibarıyla mevcut olan işler aşağıda belirtilmiştir. Şu anda sizin için uygun olan bir iş olmasa bile bize genel bir başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra ilgili bir iş olduğu takdirde derhal sizinle temasa geçeceğiz.

Mevcut işlerden biri için nasıl başvuru yapılacağı konusunda bilgi edinmek ve başvurunuzu mümkün olduğunca uygun yapabilmek için lütfen "ipuçları ve tavsiyeler" başlığı altına bakın. Sizden haber bekliyoruz.

RSS feed
Business Controller (m/f) Subregion Africa Field Service Engineer - North London Business Objects Report Writer Account Manager Urinalysis Account Manager Urinalysis Product Specialist Flow Cytometry Business Manager Mobile Application Developer (f/m) Sales & Business Manager (f/m) EMEA Sales Controller (w/m) MTA, BTA, Laborant/in - Molekularbiologie, Biotechnologie MTLA als Applikationsspezialist (w/m) Labordiagnostik Großraum Berlin Produktionshelfer (w/m) Abfüllung Auszubildender Kaufmann im Groß-und Außenhandel (w/m) Customer Service Specialist - SCM Beteiligungscontroller (w/m) EMEA Asistent/ka logistiky Supply Chain manažer/ka Studentische Aushilfe (w/m) für die Mitarbeit in der Tagesroutine an vollautomatischen Hämatologie-Geräten Einkaufssachbearbeiter (w/m) Account Manager & Product Specialist Head of Finance, Accounting & Controlling (w/m) Personalentwickler (w/m) Experte für Zoll / Exportkontrolle (w/m) Digital Marketing Manager (f/m) Online Learning Portal Spezialist (m/w) Versand / Export Ingénieur Application - Screening Urinaire Product Manager (f/m) Laboratory Automation Solutions part-time (20 hours/week) Bioinformatiker/in – Computational Biologist (m/f) Servicetechniker (w/m) Medizintechnik Region München Product Specialist In Vitro Diagnostics Servicetechniker (w/m) Medizintechnik im Außendienst Region Saarland, Würzburg, Niederbayern oder Großraum Berlin bzw. Kassel MTLA als Applikationsspezialist (w/m) Hämatologie Region Südbayern Teknik Destek Asistanı - İstanbul, Türkiye Gestionnaire d'atelier Junior-Servicetechniker/in Salzburg Ingénieur de Maintenance Ingénieur Hotline
Notification about new jobs

İş imkanları

Yetenek, deneyim ve fikirlerinizle farklı alanlarda katkıda bulunun.

Uzmanlığınızı bulun

Başarılı başvurular için ipuçları ve tavsiyeler

Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html