Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

Sysmex Way'in (Sysmex Yolu) uygulanması

Yazan Marie Aldag, EMEA İnsan Kaynakları Başkanı

“Sysmex’te İnsan Kaynaklarında çalışmak keyifli. Elbette benim konumumdaki birinin tam olarak bunu söylemesi beklenir. Doğru. Ama bu tamamen gerçeği yansıtıyor. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'yı kapsayan EMEA bölgesi için çalışırken, her birinin kendine ait ulusal kültürü ve tarihsel geçmişi olan pek çok farklı ülkeye hizmet veriyoruz. Biz Hamburg’da bunların hepsi ile yakından çalıştığımız için yeterince şanslıyız.

Bu kadar farklı kültürlere ve toplumlara karşın Sysmex açısından gerçekten şaşırtıcı olan şey farklılıklarımız değil, aslında ne kadar birbirimize benziyor oluşumuzdur. Norveç'ten Güney Afrika'ya ve ‘yaşlıdan’ ‘gence’ kadar gerçek bir ortak amaç anlayışı vardır. Benzer insanlar ortak bir hedefin çekimine girmiş gibi görünürler.

Şirketin içinde temel teşkil eden bir anlayış vardır. Bu bir dizi genel kural veya felsefi fikir olmaktan çok, birlikte çalışırken yaşadığımız hikayelerin toplamıdır. Tipik Sysmex başarı öyküleri, bireylerin yüksek motivasyonu ve bağlılığı, takım çalışması ve güvenme ve uzun vadeli ilişkiler ile ilgilidir. Biz bu konuda müşterilerimizle konuştuğumuzda, gerçek bir farklılık noktası bulunduğunu ve bizim bir şekilde özenli olduğumuzu belirtmektedirler.

Ne kadar hızlı büyürsek büyüyelim bunu korumak istiyoruz. Bu, en önemlisi değilse bile, sahip olduğumuz önemli şirket varlıklarından biridir. Bizim şirket olarak ve dolayısıyla marka olarak kim olduğumuzu herhangi bir modelden daha iyi yansıtmaktadır. Bu bize güç vermektedir.

Biz ilham verici, güvenli, kendine özgü, sevecen, içten, etkin ve özgün olarak nitelendirilen değerlerimizi yaşarken başarı öyküleri yazmaya devam edebilmek için kuruluşumuzun tüm seviyelerinde ruhumuzu korumak amacıyla elimizden gelen her türlü çabayı harcıyoruz. Tüm gün boyunca yaptığımız her işte bunun için çabalıyoruz.

Sysmex Way

Çalışanların
gelişimi

İş-Yaşam Dengesi

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

İş imkanları

Yetenek, deneyim ve fikirlerinizle farklı alanlarda katkıda bulunun.

Uzmanlığınızı bulun

Uygulamada etkin bir şekilde birlikte çalışmak

Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html