Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

Neden Sysmex’te çalışmalısınız?

Bir iş ve dolayısıyla işveren seçimi alacağınız en önemli ve zor kararlardan biridir. Muhtemelen haftanın büyük bir bölümünü çalışarak geçireceğiniz için doğru seçim yapmak önemlidir. Sysmex olarak ilgi çekici, teşvik edici ve tatminkar işler ve kariyer fırsatları sunmak için elimizden geleni yaparız. Kariyerine ilk adım atanlardan, çalışma hayatlarının sonuna yaklaşan deneyimli profesyonellere kadar herkese bu fırsatları sunmak için çaba gösteririz.

Bu, şirketin tüm alanlarına her şekilde yansıyan ve şirket tarafından özümsenmiş çok yönlü bir çabadır. 2012 yılında Almanya’da Hamburg yakınında bulunan genel merkezimiz ülkenin ilk 100 işvereninden biri sıfatıyla resmen bir Great Place to Work® olarak belirlenmiştir. Bu genel merkezden, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yer alan tüm bağlı şirketlerimize ve diğer paydaşlara bilgi ve destek aktarmaktayız.

Çok basit bir deyişle, yaptığımız işte iyiyiz. Ve bu şekilde kalmayı planlıyoruz. İşlerine odaklanmak isteyen kişilerle çalışmaktan ve onların becerilerini mümkün olan en iyi şekilde kullanmalarından keyif alıyoruz. Biz gerekli olan temeli sağlayacağız. Ve sizin hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişmenize yardımcı olacağız.

Bir anlamda, biz doğru insanların seçimlerini kendilerinin yapacağına inanıyoruz. Kendinizi, kim olduğumuzla? Ne yaptığımızla? Ve amaçlarımızla özdeşleştirebiliyor musunuz? Cevabınız evet ise bizimle temasa geçmenizden mutluluk duyacağız. Buranın mükemmel bir iş yeri olduğunu anlayacaksınız.

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

İş imkanları

Yetenek, deneyim ve fikirlerinizle farklı alanlarda katkıda bulunun.

Uzmanlığınızı bulun

Size nasıl yardımcı olabiliriz

Sizin için buradayız !

Sorularınız ve bildirimleriniz için
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html