Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

Kalite Kontrol

Kalite önemlidir

Sysmex hematoloji pazarında dünya lideridir. Biz bu kademeye, kaliteyi mutlak bir öncelik olarak kabul ederek ulaştık. Yaptığımız her şeyde. Analizörlerimizin kalitesinden hizmetimize, diğerleri ile etkileşim şeklimize kadar. Kalitenin önemli ve müşterilerimizle doğrudan ilgili olduğuna inanmamızın birçok nedeni vardır. Tutarlılığın sağlanması için kalitenin devamlı olarak izlenmesi gerekir.

Sadece iyi bir ürüne ve hizmete sahip olmak yeterli değildir. Analizörü ve reaktif sistemini içeren tüm sistemin güvenilir olduğundan emin olmamız gerekir. Ve muhtemel sistematik hataları tespit edebildiğimizden emin olmamız gerekir. Neden? Çünkü bunlar teoride sağlıklı hastaların sağlıksız görünmesine veya sağlıksız hastaların tespit edilememesine neden olabilir.

Analitik cihazlarınıza ve sonuçların doğruluğuna tam olarak güvendiğinizi biliyoruz. Biz makinelerimizin güvenilir olmasını sağlamak için önceden gerekli olan her şeyi yaptık. Ancak yine de bunları kontrol etmemiz ve cihazların performansını sürekli olarak izlememiz gerekmektedir. Sonuçlarının kalitesini etkileyebilecek her bir faktörü sistematik olarak izlemekte ve değerlendirmekteyiz. Bu aynı işin yeniden yapılması durumlarını en aza indirir ve bizim pazar lideri konumumuzu korumamızı sağlar. Ancak en önemlisi, hastalarınızın iyileşme şansını arttırmak anlamına gelir.

Bir diğer konu da sektörümüzün kurallara ve yönetmeliklere ihtiyaç duyuyor olmasıdır. Bunlar mümkün olan en yüksek standartların sürdürülmesini sağlar. Uygulamada bu durum, kalite kontrolünün ulusal politikalar doğrultusunda belgelendirilmiş olması gerektiği anlamına gelir.

O halde neden Kalite Kontrolü?

Doktorların sonuçların güvenilir olduğunu BİLMELERİ gerekir. Biz sonuçların kalite kontrolü yapılmış bir ortamda elde edilmesini sağlamak için elimizden geleni yaparak katkıda bulunuyoruz. Böylece analizörlerimizin kalitesinden tam anlamıyla yararlanılabilmesini sağlıyoruz. Bu sayede, doktorlar normal bir sonuçtaki sapmaların sadece hastanın klinik durumuna bağlı olduğunu ve teknik sorunlardan kaynaklanmadığını güvenli bir şekilde varsayabilirler.

IQAS Online

Haematology product list

See all haematology products at a glance

Haematology products

Urinalysis product list

See all urinalysis products at a glance

Urinalysis Products
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/es-pt/media-center.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/es-pt/media-center.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/es-pt/academy/library/educational-articles-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/es-pt/academy/library/image-gallery.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/es-pt/company/who-is-sysmex/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html