Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

Sysmex Ağ İletişim Sistemi (SNCS) IQAS Online

  • Dışarıdan günlük kalite kontrolü
  • Hematoloji, vücut sıvıları ve idrar tahlili için kullanılır
  • Aynı tür analizörler ile ilgili uluslararası karşılaştırma
  • Tüm rapor edilebilir parametreler ve duyarlılık parametreleri
  • Anında online değerlendirme


Analizörlerimizin ağ iletişimi yeteneklerini ve kontrol malzemelerimizi kullanarak SNCS IQAS Online olarak bilinen İnternet tabanlı bir harici kalite kontrol sistemi sunuyoruz. SNCS, Sysmex Network Communication System'in (Sysmex Ağ İletişim Sistemi) kısaltmasıdır. Tek bir kalite kontrolü ölçümünde günlük iç kalite kontrolü ile uluslararası harici kalite güvencesini bir arada sunar. Bu sizin zaman kazanmanıza yardımcı olur ve maliyetleri düşürür.

Her analizörün performansı, hematoloji, vücut sıvıları analizi ve idrar tahlili ile ilgili normal, anormal düşük ve yüksek kontrol materyali seviyeleri için hem açık hem de kapalı modunda kontrol edilir. Tüm parametrelerin bireysel sonuçları İnternet üzerinden SNCS sunucusuna otomatik olarak aktarılır. Aynı şekilde, dünyanın çeşitli ülkelerindeki katılımcıların verilerinin tümü her gün toplanır ve her parametre için uluslararası akran grubu değerini hesaplamak amacıyla istatistiksel olarak değerlendirilir.

Kalite kontrol verileri, iç kalite kontrolünün bilinen analiz değeri kıyaslamasına ek olarak akran grubu verileriyle kıyaslanarak farklı grafiksel ve sayısal görsel türleri vasıtasıyla izlenebilir.

SNCS IQAS Online’ın ana faydalarından biri güvendir: sunucu akran grubu verileri ile ilgili sapmalar tespit ettiği takdirde bir hata mesaj sistemi otomatik olarak devreye girer. Ayrıca veriler güvenlidir. SNCS sunucusuna sadece yalın kalite kontrol bilgileri gönderilir. Bireysel laboratuvar verilerine erişim sınırlıdır ve parola korumalıdır.

Kalite Kontrol

XS Serisi

Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/es-pt/media-center.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/es-pt/media-center.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/es-pt/academy/library/educational-articles-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/es-pt/academy/library/image-gallery.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/es-pt/company/who-is-sysmex/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html