Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

Stajyerlik süreci

Eğer Sysmex web sitesine göz attıysanız, her işimizde iyi olmaya çalıştığımızı fark etmişsinizdir. Aslında, her şeyi yapabildiğimiz en iyi şekilde yapmak istiyoruz. Ve bu durum stajyerlik eğitimlerimiz için de geçerlidir. Stajyerlik eğitimlerimiz üç veya hatta üç buçuk yıl sürmektedir. Bu uzun bir süredir. Ancak güzel yanı bu süreci tamamladıktan sonra yeni mesleğinizi gerçekten anlayacak olmanızdır. Ve zaten tüm amaçlanan da bu değil midir?

Genelde bu süre sizin beklediğinizden çok daha hızlı geçer. Başladıktan ve departmanları ve iş arkadaşlarınızı tanıdıktan hemen sonra, kursiyer grubunda yer alan diğer kişilerle birlikte ilk projelerde çalışmaya başlayacaksınız. Bu projeler çeşitli departmanlardaki eğitimlerle paralel olarak yürütülmektedir. Bu yüzden her zaman yapılacak bir şey vardır.

İlk yıl

İlk yılda stajyerlikle ilgili olan tüm departmanları tanıyacaksınız. Elbette her zaman eğitiminizin büyük bölümünün yapılacağı belirli bir departman olacaktır. Ancak diğer bölümlerle bağlantılar oluşturmamız önemlidir. Bu durum şirketin bir bütün olarak nasıl çalıştığını en iyi şekilde anlamanızı sağlayacaktır. Genel olarak çalışma şeklini ve iş süreçlerini anladığınızda daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Bu, tüm stajyerlik ve ikili çalışma kurslarındaki eğitimin ilk yıldaki amacıdır.

İkinci yıl

İkinci yılda kendi eğitiminiz ile doğrudan ilişkili olmayan ancak şirket için önemli olan diğer departmanları tanıyacaksınız. Elbette eğitiminiz "kendi" departmanınızda devam etmektedir ve şimdiden görevleri kendi başınıza gerçekleştirebiliyor ve iş arkadaşlarınızı destekliyor olacaksınız.

Üçüncü yıl

Üçüncü yılda, eğitiminizin ilgili dalında bilginizi daha da artıracaksınız. Uzmanlık düzeyinde teknik bilgi ve beceriler edinecek, kendi konularınızı ele alabilecek ve belirli bir sorumluluk alanı ile ilgilenebileceksiniz. Elbette bu sırada final sınavı için hazırlanmak da önemlidir. Biz gerekli hazırlık sınıfları veya uygun çalışma süresi ile size elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız.

Ve sonra...

Siz farkına varmadan eğitim sona erer. Şimdi ne olacak?

Şüphesiz ki bizimle birlikte olma kararı her zaman elinizde olmuştur ve hep böyle olmaya devam edecektir. Ancak, eğitiminiz boyunca amacımız şirketimiz için profesyonellerin eğitilmesi olmuştur. Birbirimizden memnun olduğumuz takdirde ilişkimizi devam ettirebileceğimizi ve artık eğitimli bir uzman olarak sizin bizim bünyemizde kariyerinize başlamak isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Elbette herhangi bir şey konusunda söz veremeyiz, ancak hedeflerinizi ve dileklerinizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmaya çalışırız! Sonuçta, her şey sizin ve bir şirket olarak bizim aramızdaki kimyaya bağlıdır. Deneyimlerimiz bize stajyerlik eğitimlerinin popüler olduğunu öğretti. Bitirdikten sonrada bizimle çalışmaya devam etmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Biz bunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çalışanların
gelişimi

Employee benefits

Job application

Apply to Sysmex by filling in an application

Application form

İşler

Yeteneklerinizi bizimle değerlendirin

İş ilanları

Çalışma alanları

We employ all sorts of expertise

Find your expertise
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html