Hasta Portalı

Sysmex, sağlık ile ilgili birçok alanda faaliyet göstermektedir. Sağlık uzmanlarına yönelik bilgilerin yanı sıra bizim uzmanlık alanlarımızda kendilerine yardımcı olacak bilgiler arayan kişilere uygulamalı bilgiler sunuyoruz.

Şu anda göğüs kanseri ile ilgili yol gösterici ve gerekli bilgiler veriyoruz (Almanca olarak). http://www.breast-cancer-diagnosis.co.uk/ adresini ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Sysmex'te çalışmak için 5 iyi neden

Sysmex'te çalışmak için 5 iyi neden

  • Hematolojide dünya lideri, koagülasyon, idrar analizi, yaşam bilimleri ve biyolojik bilimlerde mükemmeliyet
  • Her zaman en iyi personel arayışında olan, resmi olarak bir ‘Great Place to Work©’
  • Mükemmeliyet ve bilgi tutkusu
  • Bireyselliğe içten saygı gösteren rahat bir ortam
  • Uzmanlığını yeni iş alanlarında kullanarak büyümekte olan bir şirket

Sysmex’teki İş Olanakları

Sysmex'te çalışmak için gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şu an itibarıyla mevcut olan işler aşağıda belirtilmiştir. Şu anda sizin için uygun olan bir iş olmasa bile bize genel bir başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra ilgili bir iş olduğu takdirde derhal sizinle temasa geçeceğiz.

Mevcut işlerden biri için nasıl başvuru yapılacağı konusunda bilgi edinmek ve başvurunuzu mümkün olduğunca uygun yapabilmek için lütfen "ipuçları ve tavsiyeler" başlığı altına bakın. Sizden haber bekliyoruz.

RSS feed
Sales Controller (w/m) Network Administrator & IT Operations Manager (f/m) Service Engineer met passie voor geluid en akoestiek m/v Application Specialist Auszubildender Fachinformatiker (w/m) für Systemintegration ICT Systemadministrator & Supporter 80% Marketingassistentin / Marketingassistent 80% Kaufmännischer Mitarbeiter (w/m) - Customer Care Center Sachbearbeiter (w/m) Auftragsabwicklung Export Ingénieur technico-Commercial Ingénieur Maintenance Ingénieur technico-Commercial Quality Assurance Specialist (m/f) Product Manager (f/m) Clinical Flow Cytometry Instrumentation Servicetechniker (w/m) Medizintechnik Region Saarland Scientist (f/m) with IVD laboratory background as Scientific Marketing Manager Urinalysis SAP Key User FI (w/m) Product and Marketing Manager (f/m) Veterinary Haematology Analysers BTA, MTA, Laborant/in R&D (Molekularbiologie) BTA, MTA, CTA, Laborant/in (Molekularbiologie) Marketing Manager (f/m) Haematology Product Manager (f/m) Haematology and Diabetes Analysers SAP CO Key User (w/m) Account Manager Urinalysis Account Manager Urinalysis Product Specialist Application Specialist - Türkiye Financial Analyst - İstanbul, Türkiye IT/ ICS Specialist - Ankara, Türkiye Sales Specialist - İstanbul, Türkiye Flow Cytometry Product Manager Key Account Manager Beteiligungscontroller (w/m) EMEA Teamleiter in der Herstellung (w/m) Chemielaborant (w/m) Reagenzienproduktion, Neumünster Sales & Business Manager (f/m) EMEA Auszubildender Kaufmann im Groß-und Außenhandel (w/m) Experte für Zoll / Exportkontrolle (w/m) Bioinformatiker/in – Computational Biologist (m/f) Servicetechniker (w/m) Medizintechnik Region München Product Specialist In Vitro Diagnostics Ingénieur d’Application Gestionnaire d'atelier SachbearbeiterIn Auftragsabwicklung 100% Ingénieur de Maintenance Ingénieur Concept Solution
Notification about new jobs

İş imkanları

Yetenek, deneyim ve fikirlerinizle farklı alanlarda katkıda bulunun.

Uzmanlığınızı bulun

Başarılı başvurular için ipuçları ve tavsiyeler

Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Contact Sysmex
Bize ulaşın
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-center.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-center.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/academy/library/educational-articles-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/academy/library/image-gallery.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/company/who-is-sysmex/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html