FIT taraması

Kolorektal kanser (CRC) en sık tanı konulan kanserlerden biridir. İyi haber ise, yeterince erken tespit edildiği takdirde CRC görülme sıklığının ve ölüm oranının anlamlı derecede düşürülebildiğidir.

Fekal immüno-kimyasal testler (FIT) vücuda müdahale gerektirmez ve dışkıda çıplak gözle görülemeyen kanı tespit edebilmektedir. FIT basitliği sayesinde hâlihazırda CRC taraması için müdahale gerektirmeyen en iyi test olarak kabul edilmektedir.

Kolon kanserini önlemek veya erken tespit etmek için FIT yaptırarak kendi sağlığınıza biraz zaman ayırın. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen ‘Tarama için FIT’ www.fitscreening.eu/patients web sitemizi ziyaret edin.

Sysmex Akademi Eğitimi

Bilgi, işimizin önemli bir parçası ve başarımızın temel nedenlerinden biri olduğundan, personelimizin eğitimine çok fazla zaman ayırırız. Eğitimlerimizin, en son gelişmeleri ve araştırmaları içine alan ürün ve hizmetlerimizin kalitesini yansıtmasını isteriz.

Tüm çalışanlar, bilgiyi bir Sysmex müşterisi olarak size iletebilmek ve mevcut sorunlarınızı çözümleyebilmek için sürekli öğrenmeyi ve gelişimi kendine hedef edinmiştir.

İlk elden deneyim

Müşterilerimizi ziyaret eden tüm uzmanlar, uzmanlık alanlarında ilk elden eğitilirler. Eğitim modüler özelliktedir ve mevcut bilgileri esas alır. Belli bir süre sonra, tüm eğitimlerin uygunluğunun yeniden onaylanması gerekmektedir; bunun için ise şirkete özel sertifika programları kullanılır.

Sysmex eğitmenleri, eğitmeni-eğit programlarımızda kalifiye olan ürün uzmanlarıdır. Eğitim ve öğrenme metodolojilerine yönelik eğitim de bu kapsamdadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz

Sizin için buradayız !

Sorularınız ve bildirimleriniz için

Ürün listemize göz atın

Bilimsel terimlerin alfabetik listesi

Sözlüğümüze göz atın
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Bilginizi Güçlendirin
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html