Sysmex Turkey
Sysmex Europe
Other Sites
Menu

EMEA eğitim merkezlerimiz

Sysmex'te eğitim en baştan itibaren önemli olsa da, son yıllarda o kadar hızlı bir büyüme kaydettik ki daha fazla alana ihtiyacımız oldu. Bu sebeple, Norderstedt, Almanya'daki şirket merkezimizde yeni bir ana eğitim merkezi açtık. Farklı tiplerdeki çeşitli eğitim salonlarımız sayesinde, basit konferanslardan, konferans salonumuzun bitişiğindeki laboratuvarlarda verilen yoğun iş-başı eğitimlerine kadar verdiğimiz eğitimin tipini değiştirebiliyoruz.

İlk uydu eğitim merkezimiz Johannesburg, Güney Afrika'da kuruldu. 2006 yılında Sysmex Güney Afrika şubesinin açılışıyla birlikte açılan bu eğitim merkezimiz o tarihten bu yana Güney ve Doğu Afrika'daki distribütörlere eğitim kursları sunmaktadır.

Aynı konseptten hareketle Dubai'de de Orta Doğu'daki distribütör ve müşterilere İngilizce eğitim programları sunuyoruz.

Accra, Gana'daki merkezimiz Nisan 2013'te açıldı. Şu anda, batı ve orta Afrika'daki distribütörlerimize İngilizce ve Fransızca dillerinde eğitim kursları sunmaktadır.

Uydu eğitim merkezlerimize en son eklenen merkez Moskova, Rusya'da bulunuyor ve burada aynı kalitedeki eğitimi Rusça olarak sunuyoruz. Eğitim merkezi 2013'ün ikinci yarısından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

EMEA bölgesindeki eğitim merkezlerimiz

Sysmex Avrupa’nın ana eğitim merkezi, Hamburg/Almanya'nın yakınında bulunan Norderstedt'teki şirket merkezimizde yer almaktadır. Ayrıca Dubai, Johannesburg ve Accra'da distribütörlerimize yönelik 'uydu' eğitim merkezlerimiz de mevcuttur.

Eğitim merkezlerimizdeki olanak ve hizmetlere ve bunların tasarımına ve 'görünüm ve algılanışına' çok dikkat ederiz. Deneyimler, insanların kendilerini rahat hissettiklerinde en iyi şekilde çalıştığını ve öğrendiğini göstermektedir. Elbette, bilgi aktarımı en temel konudur.

Sysmex'te bilgi önemlidir ve tüm personel üyelerimizin yeterli eğitim almasını sağlarız. Prensipte, belirli eğitim programlarımızın içeriği ve süresi tüm merkezlerde aynıdır ancak bu, bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda bir miktar adaptasyona tabi tutulabilir. EMEA bölgesinin tamamında herkes eşit kalitede eğitim alır. Örneğin, uydu eğitim merkezlerimizdeki tüm eğitmenlerimiz ilk olarak Norderstedt'teki merkez ofisimizde eğitilir.

Afrika, Orta Doğu ve Doğu Avrupa'daki eğitim merkezlerimiz sayesinde, EMEA bölgesindeki ortak ve distribütörlerimize büyük bir hizmet sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz

Sizin için buradayız !

Sorularınız ve bildirimleriniz için

Ürün listemize göz atın

Bilimsel terimlerin alfabetik listesi

Sözlüğümüze göz atın
Growing your knowledge
Akademimizi ziyaret edin
Bilginizi Güçlendirin
Medya Merkezi'mizden yararlanın
Tümü
  • Tümü
  • Belgeler
  • Podcast'ler
  • Görüntüler
  • Videolar
Podcast’ı izleyin
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Çalışmalarımıza Göz atın https://www.sysmex.com.tr/media-centre.html
Bilginizi Güçlendirin https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/egitim-makaleleri-seed.html
Smir kütüphanemize göz atın https://www.sysmex.com.tr/akademi/kuetuephane/goeruentueler.html
Konseptimiz hakkında daha fazlasını öğrenin https://www.sysmex.com.tr/sirket/sysmex-kimdir/silent-design.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY XN tasarımını görün https://www.sysmex.com.tr/media-centre/xn-hematoloji-ihtiyaclariniza-uyum-saglar-12251.html
Hayatı Sev ve Bağış Yap https://www.sysmex.com.tr/media-centre/sysmex-against-cancer-21838.html